לעור שלך מגיע מראה טבעי ויפה כמו בעבר…

טיפול בסימני מתיחה בטכנולוגיה מהפכנית היישר מאמריקה!

נגן וידאו

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס עכשיו!

  • הטיפול מבוצע על ידי מכשיר ה- ICON מבית Palmor העולמית.
  • המכשיר באישור משרד הבריאות הישראלי, האירופאי והאמריקאי.
  • מתאים במיוחד לנשים אחרי לידה או ליורדים במשקל.
  • הטיפול נעשה בהתאמה אישית.
  • הטיפול מתאים לבטן, ירכיים, עכוז, חזה ועוד.
  • את הטיפול עברו מליוני מטופלים בכל העולם.

לפני הטיפול

סימני-מתיחה-לפני

אחרי הטיפול

סימני-מתיחה-אחרי

טיפול בסימני מתיחה

הגיל מביא איתו לא מעט שינויים שכולם צריכים להתמודד איתם, מי יותר ומי פחות. מעבר לכך שלא תמיד קל להשלים עם העובדה שאנחנו פחות חזקים והרבה יותר עייפים, יש גם לא מעט סימנים על הגוף שמראים את השנים שחלפו עלינו. אחד מהסימנים הללו עונה לשים "סימני מתיחה", שכן ניתן לראות שהעור נמתח ולא נראה כמו בעבר. הסימנים הללו יכולים להופיע בכל מיני איברים בגוף, בין אם זה ירכיים, עכוז, חזה ועוד והם בדרך כלל מפריעים יותר לנשים. נשים סובלות יותר מסימני המתיחה ולכן טבעי שנראה היום לא מעט שיטות שמטרת לסייע לנו להתמודד עם העניין ולהעלים כמה שרק אפשר את אותם הסימנים. חשוב לדעת שבין הגורמים לסימני המתיחה אנחנו רואים שלא רק הגיל הוא גורם משפיע אלא גם עליה וירידה במשקל שכן פעולות כאלה משאירות סימנים על הגוף ובעיקר על העור.

 

טיפול לייזר שמוביל לתוצאות טובות

החדשות הטובות הן בכל מה שקשור לטיפול בסימני מתיחה, זה שהיום יש מה לעשות בנידון וניתן לשפר בצורה משמעותית ביותר את המצב. קיים מכשיר העונה לשם ICON וזה מכשיר משוכלל עם קרני לייזר אשר בעזרתו ניתן לגרום לעור להיראות הרבה יותר טוב ומתוח. חשוב שתדעו: המכשיר הזה קיבל את כל האישורים הנדרשים, הן של הFDA האמריקאי והן של משרד הבריאות הישראלי. משמעות הדברים שאם תחליטו לעבור טיפול בעזרת המכשיר הזה לא תהיה לכם סיבה לחשוש מבחינת סיכונים שונים לעור ולבריאות. טיפול בעזרת קרני לייזר מוביל ברוב המקרים לשיפור משמעותי ביותר, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? בעזרת המכשיר ניתן יהיה לכווץ את סימני המתיחה ולטשטש את הסימנים השונים על העור. לכן אפשר להבין מדוע בשנים האחרונות הטיפול הזה זוכה להצלחה גדולה כל כך שכן אי אפשר להתווכח עם התוצאות שנראות בשטח. אין שום סיבה להשלים עם המצב כפי שהוא לפני שאתם מנסים לעשות טיפולים שונים, אז למה שלא תקבעו לעצמכם תור כמה שיותר מוקדם?

 

איפה כדאי לעשות טיפולי לייזר לטיפולי בסימני מתיחה?

כתוצאה מכך שלא מעט אנשים סובלים מהתופעה הזאת, אנחנו יכולים לראות שיש הרבה מכוני יופי שבהם תוכלו לעבור טיפולים כאלה. עם זאת, לא בכל המקומות מחכים לכם אנשי מקצוע מספיק בקיאים ומנוסים ולא בכל מכוני יופי נעשה שימוש במכשירים הכי מתקדמים שיש. לכן אנחנו מזמינים אתכם לפנות דווקא אלינו כי אצלנו במכון הקוסמטיקה והיופי "התחדשות" תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון. אצלנו מחכה לכם השילוב המושלם בין נשות מקצוע מובילות, מכשירים מתקדמים ואווירה טובה. הגיע הזמן לדעת: יש היום לא מעט טיפולים קוסמטיים שישפרו את ההופעה החיצונית שלכם וכך גם את הרגשתכם הפנימית בחיי היום יום וחלק מהם כדאי לכם לנסות. 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס עכשיו!

מחפשים מכון לטיפול בסימני מתיחה?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-730-7030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות
טיפול בסימני מתיחה
Sending
User Rating 5 (2 votes)