טיפול יעיל ובטוח בסימני מתיחה

הטיפול מתבצע באמצעות המתקדם בעולם!

הטיפול גורם לשיפור משמעותי של מראה העור, כיווץ סימני מתיחה ויצירת פיגמנט

צפו במכון שבו מתבצעים הטיפולים:

  • הטיפול בסימני מתיחה מתבצע בעזרת מכשיר לייזר בשם ICON  שמאושר על ידיFDA  אמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי. הטכנולוגיה גורמת לשיפור משמעותי של מראה העור וכיווץ סימני מתיחה וגורם לייצירת פיגמנט ובכך הסימנים מצטמצמים ומטשטשים.

 

  • העור שלנו נמצא כל הזמן תחת מתח קבוע והוא מאוד גמיש. סימני מתיחה זאת תופעה שכיחה אצל נשים הרות ואצל אנשים שסובלים מעליה או ירידה חדה של משקל הגוף. למרות גמישותו של העור בזמן מתיחה רבה ,בזמן קצר, נפגעים סיבי הקולגן בשכבת הדרמיס שנקראים " סימני מתיחה ".

 

  • סימנים האלא מופיעים בעיקר על הבטן , יריכיים, עכוז וחזה. סימנים אלה גורמים לבעיה אסתטית לא נעימה. קבעו תור לטפל בהם עכשיו!

לקבלת הצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס עכשיו!

ללא ניתוח

לרוב, בכדי להגיע לתוצאות הטיפול צריך לעבור ניתוח. בטיפול הזה תקבלו תוצאות של ניתוח מבלי לעבור ניתוח

בטיחותי

כל החומרים שמשתמים בהם במהלך הטיפול בטיחותיים ב100%.

התוצאות נשארות

עושים את הטיפול היום ונשארים עם התוצאות לשנים רבות.

מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד

הטיפול מתאים לצעירים ולמבוגרים

לפני הטיפול

סימני-מתיחה-לפני

אחרי הטיפול

סימני-מתיחה-אחרי

טיפול בסימני מתיחה

הגיל מביא איתו לא מעט שינויים שכולם צריכים להתמודד איתם, מי יותר ומי פחות. מעבר לכך שלא תמיד קל להשלים עם העובדה שאנחנו פחות חזקים והרבה יותר עייפים, יש גם לא מעט סימנים על הגוף שמראים את השנים שחלפו עלינו. אחד מהסימנים הללו עונה לשים "סימני מתיחה", שכן ניתן לראות שהעור נמתח ולא נראה כמו בעבר. הסימנים הללו יכולים להופיע בכל מיני איברים בגוף, בין אם זה ירכיים, עכוז, חזה ועוד והם בדרך כלל מפריעים יותר לנשים. נשים סובלות יותר מסימני המתיחה ולכן טבעי שנראה היום לא מעט שיטות שמטרת לסייע לנו להתמודד עם העניין ולהעלים כמה שרק אפשר את אותם הסימנים. חשוב לדעת שבין הגורמים לסימני המתיחה אנחנו רואים שלא רק הגיל הוא גורם משפיע אלא גם עליה וירידה במשקל שכן פעולות כאלה משאירות סימנים על הגוף ובעיקר על העור.

 

טיפול לייזר שמוביל לתוצאות טובות

החדשות הטובות הן בכל מה שקשור לטיפול בסימני מתיחה, זה שהיום יש מה לעשות בנידון וניתן לשפר בצורה משמעותית ביותר את המצב. קיים מכשיר העונה לשם ICON וזה מכשיר משוכלל עם קרני לייזר אשר בעזרתו ניתן לגרום לעור להיראות הרבה יותר טוב ומתוח. חשוב שתדעו: המכשיר הזה קיבל את כל האישורים הנדרשים, הן של הFDA האמריקאי והן של משרד הבריאות הישראלי. משמעות הדברים שאם תחליטו לעבור טיפול בעזרת המכשיר הזה לא תהיה לכם סיבה לחשוש מבחינת סיכונים שונים לעור ולבריאות. טיפול בעזרת קרני לייזר מוביל ברוב המקרים לשיפור משמעותי ביותר, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? בעזרת המכשיר ניתן יהיה לכווץ את סימני המתיחה ולטשטש את הסימנים השונים על העור. לכן אפשר להבין מדוע בשנים האחרונות הטיפול הזה זוכה להצלחה גדולה כל כך שכן אי אפשר להתווכח עם התוצאות שנראות בשטח. אין שום סיבה להשלים עם המצב כפי שהוא לפני שאתם מנסים לעשות טיפולים שונים, אז למה שלא תקבעו לעצמכם תור כמה שיותר מוקדם?

 

איפה כדאי לעשות טיפולי לייזר לטיפולי בסימני מתיחה?

כתוצאה מכך שלא מעט אנשים סובלים מהתופעה הזאת, אנחנו יכולים לראות שיש הרבה מכוני יופי שבהם תוכלו לעבור טיפולים כאלה. עם זאת, לא בכל המקומות מחכים לכם אנשי מקצוע מספיק בקיאים ומנוסים ולא בכל מכוני יופי נעשה שימוש במכשירים הכי מתקדמים שיש. לכן אנחנו מזמינים אתכם לפנות דווקא אלינו כי אצלנו במכון הקוסמטיקה והיופי "התחדשות" תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון. אצלנו מחכה לכם השילוב המושלם בין נשות מקצוע מובילות, מכשירים מתקדמים ואווירה טובה. הגיע הזמן לדעת: יש היום לא מעט טיפולים קוסמטיים שישפרו את ההופעה החיצונית שלכם וכך גם את הרגשתכם הפנימית בחיי היום יום וחלק מהם כדאי לכם לנסות. 

מחפשים מכון לרפואה אסתטית מתקדמת?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 - 9:00

שישי: 14:00 - 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-7307030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות