טשטוש צלקות בתהליך פשוט ומהיר

טשטוש והעלמת צלקות -

סיכויי ההצלחה גבוהים וזמן ההחלמה קצר במיוחד

צפו במכון שבו מתבצעים הטיפולים:

נגן וידאו
  • הטיפול מבוצע על ידי הלייזר החדש מבית Palmor ה- ICON המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי, האירופאי והאמריקאי

  • ישנם 3 סוגים של צלקות. צלקת קלואדית, צלקת היפרטרופית וצלקת אטרופית. לכל סוג של צלקת ישנו תהליך טשטוש מותאם באופן אישי. 

  • צלקת אטרופית תטופל על ידי חומרי מילוי. טיפול דומה לטיפול למילוי קמטים שאותו גם ניתן לעשות במכון שלנו.
  • צלקת קלאודית זו הצלקת הקשה ביותר לטשטוש ולכן הרופא יהיה חייב לבצע ניתוח להסרת רקמת הצלקת באופן חלקי או מלא. 
  • צלקת היפרטרופית מטופלת על ידי לייזר בשילוב עם איפור קבוע, סיליקון, קרמים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס עכשיו!

ללא ניתוח

לרוב, בכדי להגיע לתוצאות הטיפול צריך לעבור ניתוח. בטיפול הזה תקבלו תוצאות של ניתוח מבלי לעבור ניתוח

בטיחותי

כל החומרים שמשתמים בהם במהלך הטיפול בטיחותיים ב100%.

התוצאות נשארות

עושים את הטיפול היום ונשארים עם התוצאות לשנים רבות.

מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד

הטיפול מתאים לצעירים ולמבוגרים

טשטוש והסרת צלקות

לאורך החיים כל אחד מאיתנו עלול לסבול מלא מעט כאבים וחלק מהתקריות שקורות לנו בחיים משאירות עלינו צלקות. יש אומנם צלקות נפשיות שאותן יהיה לנו קשה יותר לראות אך יש גם צלקות שנשארות, לא פחות ולא יותר, על הפנים שלנו. זו יכולה להיות צלקת מתאונה שקרתה לנו, צלקת ממחלה או מכל מאורע אחר ומה שבטוח זה שלא קל להשלים עם זה. זה לא משנה אם מדובר על צלקת שנמצאת ממש באזור הפנים או בכל אזור אחר בגוף כי בכל מקרה האדם שיש לו צלקת בדרך כלל בטוח שזה הדבר הראשוני והמרכזי שכל האחרים מבחינים בו. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם סובלים מצלקת אחרת או יותר באזורים שונים בגוף? אם כך, כדאי שתדעו: היום קיימים טיפולים של טשטוש והסרת צלקות ובהחלט כדאי שתנסו זאת.

 

התאמת הטיפול לסוג הצלקת

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על טשטוש והסרת צלקות זה שלפני הכול חשוב לאבחן את הצלקת כי ישנם שלושה סוגים של צלקות: צלקת קלואדית, צלקת היפרטרופית וצלקת אטרופית. במקרה של צלקת היפרטרופית  מדובר למעשה על הדרך של הגוף לתקן מומים שונים שנגרמו לו כתוצאה מדלקות או פציעות שונות. לעומת זאת, הגוף עלול גם לסבול מצלקות שנותרות כתוצאה מניתוחים, בין אם זה ניתוח קיסרי ובין אם זה כל ניתוח אחר. אחרי האבחנה של הצלקת שאותה רוצים לטשטש או להסיר באופן מלא ניתן יהיה לבחור את הטיפולים השונים ולכן שלב האבחון כה חשוב. מבחינת הטיפולים לטשטוש צלקות ניתן לראות שיש קרמים שונים, אפשרות להשתמש בלייזר ועוד הרבה טיפולים אחרים. יש חשיבות רבה לנושא של התאמת הטיפול לסוג הצלקת ולכן כדאי לפנות אל אנשי מקצוע שלמדו את התחום וצברו בו לא מעט ניסיון. כמו כן, אנשי המקצוע שאליהם אתם פונים צריכים להתעדכן בכל פעם מחדש בחידושים שקיימים בתחום הזה שכן הטכנולוגיה נכנסת גם לענף הזה ומשנה את החוקים.

 

טשטוש צלקות עושים במקום מטופח ונעים

ראשית, כדאי לדעת שלא פעם כאשר מדברים על טיפול של טשטוש והסרת צלקות מדברים על סדרה של טיפולים ולא על טיפול אחר בודד. שנית, כדאי יהיה לעבור טיפולים כאלה במקום שבו הקוסמטיקאיות הפרא-רפואיות לא רק מקצועיות אלא גם אדיבות ונותנות שירות נעים. תוהים לאיפה כדאי לכם לפנות והיכן תוכלו להגיע לתוצאות הכי טובות שיש? אם כך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר במכון הקוסמטיקה והיופי "התחדשות". המכון שלנו נמצא ברמת גן ואנחנו הכתובת הכי טובה שיש לכם בין אם אתם רוצים לעבור טיפולי טשטוש צלקות, טיפולי פנים, הסרת שיער או כל דבר אחר. במכון שלנו ישנה הקפדה על היגיינה, ניקיון ואווירה טובה כך שאתם תראו שתצאו מרוצים מכל הטיפולים שתעברו אצלנו.

מחפשים מכון לרפואה אסתטית מתקדמת?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-7307030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות
טשטוש והסרת צלקות
Sending
User Rating 5 (2 votes)