השלמת נפחים לעצמות הלחיים למראה אסתטי

טיפול חדשני ללא ניתוח!

עצמות לחיים גבוהות משדרות פנים צעירות

צפו במכון שבו מתבצעים הטיפולים:

נגן וידאו
  • לאחר הטיפול באמצעות חומצה האילרונית גם הלחיים שלך יראו צעירות ורעננות!

 

  • טיפול נגיש, פשוט והתוצאות כבר מהטיפול הראשון!

 

  • בקליניקה שלנו לרפואה אסתטית התחדשות שברמת גן
    תקבלו שירות מהיר ומקצועי!

לקבלת הצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס עכשיו!

ללא ניתוח

לרוב, בכדי להגיע לתוצאות הטיפול צריך לעבור ניתוח. בטיפול הזה תקבלו תוצאות של ניתוח מבלי לעבור ניתוח

בטיחותי

כל החומרים שמשתמים בהם במהלך הטיפול בטיחותיים ב100%.

התוצאות נשארות

עושים את הטיפול היום ונשארים עם התוצאות לשנים רבות.

מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד

הטיפול מתאים לצעירים ולמבוגרים

טיפול למילוי עצמות לחיים למראה אסתטי

יש לא מעט פרטים שמאפיינים את הגיל הצעיר שאליו כולנו שואפים לחזור ככל שהשנים עוברות. אחד מאותם פרטים הוא לא אחר מאשר עצמות הלחיים: ככל שהן יותר גבוהות ומלאות כך אנחנו נראים צעירים יותר ולכן ברור מדוע הנושא הזה מעסיק לא מעט גברים ונשים. זה אומנם נכון שנשים נדרשות בחברה שבה אנחנו חיים להשקעה גדולה יותר בעצמן אך בימינו גם גברים כבר התחילו לעבור סוגים שונים של טיפולי יופי. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים האם לא הגיע הזמן להתחיל לחשוב על טיפול למילוי עצמות לחיים למראה אסתטי? אם כך, כדאי שתדעו שאתם צודקים, כי אם אתם יכולים להיראות צעירים בכמה שנים מהגיל שלכם, אז למה לא? את החזרת הנפח לעצמות הלחיים ניתן לעשות בימינו בעזרת חומצה היאלרונית ואתם תראו שהמראה הכללי של הפנים שלכם יהיה הרבה יותר צעיר ורענן. כל אותם קמטי הבעה שמרגיזים אתכם בשנים האחרונות ייעלמו כלא היו והעור הנפול בקו הלסת ייעלם גם הוא. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים שאתם מכירים כבר עשו טיפול למילוי עצמות לחיים למראה אסתטי, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

 

האם הטיפול בטוח?

אין ספק שלפני שעושים טיפולי פנים שונים, בין אם המטרה היא למלא את עצמות הלחיים ובין אם המטרה היא כל מטרה אחרת, צריך לבדוק באיזה טיפול בוחרים ובאיזה חומרים משתמשים. בשנים האחרונות ניתן לראות שהחומר שבו עושים את השימוש הכי נרחב בכל מה שקשור למילוי קמטים ולטיפולי יופי שונים זו חומצה היאלרונית. זה נכון גם לגבי טיפולי החזרת הנפח לעצמות הלחיים ומדובר על שימוש בחומר איכותי שלא מעורר את ההתנגדות ואת הדחייה של הגוף. חומצה היאלרונית זה חומר שיש בגופנו באופן טבעי ולכן גם אחרי הזרקתו בצורה יזומה הוא לא משפיע לרעה על הגוף. משמעות הדברים היא שהשימוש בחומר הזה תמיד מוביל לתוצאות טובות ולכן זה לא מפתיע שאנשי המקצוע בתחום בוחרים בו בכל פעם מחדש לטיפולים שונים.

 

טיפולים המכילים חומצה היאלורנית עושים במכון מתקדם בלבד!

בין אם אתם חושבים לעשות היום טיפולים שונים למילוי עצמות הלחיים ובין אם אתם רוצים לעשות כל טיפול אחר, כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם פונים. בוודאי תרצו ליהנות מהשילוב של אנשי מקצוע טובים שעושים לכם את הטיפול, מחירים נוחים וחוויה נעימה. לכן אנחנו במכון הקוסמטיקה והיופי "התחדשות" שברמת גן – הכתובת הנכונה עבורכם. ראשית, כל נשות המקצוע שמחכות לכם אצלנו מגיעות עם ניסיון רב שנים ושנית, יש לנו את כל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הזה. אנחנו המומחים בכל מה שקשור לחידוש העור ושיפור ההופעה החיצונית שלכם, אז למה שלא תתקשרו אלינו כבר ברגעים אלו ממש?

מחפשים מכון לרפואה אסתטית מתקדמת?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-7307030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות
מילוי עצמות לחיים
Sending
User Rating 5 (1 vote)
Call Now Button