בואו להנות מהמכשיר הטוב ביותר בעולם - הIcon

הטיפול היעיל ביותר

אצלנו תוכלו לשים סוף לפיגמנטציה!

צפו במכון שבו מתבצעים הטיפולים:

  • לייזר בעל אנרגיה גבוהה הנקלט במלנין בצורה סלקטיבית יכול להעלים או להבהיר את הפיגמנטציה.

 

  • עליה לא מבוקרת ברמת הפיגמנט באזור מסויים בעור, מביאה לפיגמנטציה. היא עלולה להופיע כתוצאה מחשיפה לקרני שמש, גיל, נטילת תרופות, מצבי דלקת בעור ושינויים הורמונליים.

 

  • הפיגמנטציה יכולה להופיע בגוף, בפנים, בידיים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס עכשיו!

ללא ניתוח

לרוב, בכדי להגיע לתוצאות הטיפול צריך לעבור ניתוח. בטיפול הזה תקבלו תוצאות של ניתוח מבלי לעבור ניתוח

בטיחותי

כל החומרים שמשתמים בהם במהלך הטיפול בטיחותיים ב100%.

התוצאות נשארות

עושים את הטיפול היום ונשארים עם התוצאות לשנים רבות.

מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד

הטיפול מתאים לצעירים ולמבוגרים

לפני הטיפול

פיגמנטציה-לפני

אחרי הטיפול

פיגמנטציה-אחרי

טיפול בפיגמנטציה

כל אחד מאיתנו נולד לתוך הגוף שלנו ומתרגל אליו עם השנים. אנחנו רגילים לראות את האף שלנו בצורה כזאת, את העיניים כפי שהם ואת העור בצורה הרגילה שלו. עם זאת, ככל שעוברת השנים אנחנו גם רואים את השינויים ואת הזמן שנותנים את אותותיהם ובמיוחד אם מדובר על עור הפנים ועל העור באזורים אחרים בגוף. לכן, אם פתאום ראיתם כתמים לבנים באזורים שונים בגופכם בהחלט יכול להיות שמדובר על בעיית פיגמנטציה וכדאי שתדעו: היום יש מה לעשות בנידון. זה נכון שעם חלק מהתופעות שקורות עם השנים אפשר להשלים, כי הרי אי אפשר להישאר צעירים לנצח, אך אם חלק מהן ניתן להעלים אז למה שלא ננסה? פיגמנטציה יכולה להיגרם כתוצאה משלל סיבות, כמו לדוגמה: נטייה גנטית, נטילת תרופות או אפילו חשיפה מאסיבית מידי לשמש. הגיל מהווה גם הוא גורם משמעותי ביותר להתפתחות פיגמנטציה באזורים שונים בעור וכך גם מצבי דלקת שונים.

עליה לא מבוקרת ברמת הפיגמנט באזור מסויים בעור, מביאה לפיגמנטציה.היא עלולה להופיע כתוצאה מחשיפה לקרני שמש, גיל, נטילת תרופות, מצבי דלקת בעור ושינויים הורמונליים. יכולה להופיע בגוף, פנים, ידיים , דקולטה .

קיימים כמה סוגים של פיגמנטציה:

סולרית ( שמש )

סנילית ( גיל )

מלזמה ( הורמונלית )

פוסטטראומטית

נמשים

כתמי לידה

מערכת ICON מייצגת את הדור הבא של מערכת האסתטיקה הרפואית. לייזר בעל אנרגיה גבוהה בעורך גל הנקלט במלנין בצורה סלקטיבית ויכול להעלים או להבהיר את הפיגמנטציה.

 

מה עושים כדי להתמודד עם כתמי הפיגמנטציה?

ראשית, כדאי לדעת שהכתמים הללו עלולים להופיע לא רק על הפנים אלא גם על הזרועות, על הידיים ולמעשה בכל אזור אחר בגוף. כמובן שככל שהאזור חשוף יותר כך הכתמים יפריעו לנו יותר ונרצה להתמודד איתם בצורה רצינית יותר. שנית, כדאי לדעת שהיום יש מגוון רחב של טיפולים ולא תמיד לכל אחד יתאים בדיוק אותו טיפול. לכן אנחנו ממליצים לכם תחילה לבדוק את המצב, להבין עד כמה התופעה מעמיקה ונרחבת במקרה הספציפי שלכם ובהתאם לכך לבחור את הטיפול הכי יעיל שיש. בנוסף לכך, כדאי לדעת שאפשר להתחיל את הטיפולים מהקל אל הכבד, כלומר, יש אנשים שקרמים ומשחות שונות יכולים לסייע להם אך אצל אחרים זה לא ישנה דבר. במקרים מסוימים אפשר לעשות סוג של פילינג ואילו במקרים אחרים רק לייזר בעל אנרגיה גבוהה יכול לבצע את העבודה אחת ולתמיד ובצורה יעילה.

 

תנו לנשות המקצוע לסייע לכם

השאלה האם טיפול בפיגמנטציה באמת יצליח או לא תלויה במספר גורמים. ראשית, כמובן שצריכה להיות התאמה בין הבעיה ובין הטיפול ושנית, חשוב מאוד לבדוק גם איך עושים את הטיפול ובאיזה חומרים משתמשים. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כי אצלנו ב"התחדשות" תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. הקוסמטיקאיות שלנו תשמחנה לפגוש אתכם, לבדוק את המצב ובהתאם לסיפור האישי שלכם הן תוכלנה להציע לכם מספר טיפולים אפשריים. השימוש בלייזר יעיל במיוחד ואצלנו במכון תוכלו לעבור טיפול בפיגמנטציה שכולל קרני לייזר היוצאות ממכשיר שקיבל את כל האישורים הנדרשים. לכן אתם יכולים להיות בטוחים גם שהכול יתבצע בצורה מושלמת וכי התוצאה הסופית תהיה מוצלחת ביותר. אין סיבה שבגללה אתם צריכים להמשיך ולהסתובב עם כתמי הפיגמנטציה שצצו על גופכם ואתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבוע תור לטיפול עוד היום.

לפני הטיפול

פיגמנטציה-לפני2

אחרי הטיפול

פיגמנטציה-אחרי-2

מחפשים מכון לרפואה אסתטית מתקדמת?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 - 9:00

שישי: 14:00 - 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-7307030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות