עד לאחרונה הטיפול היה זמין רק בחו"ל… אבל כיום:

הטיפול הטוב ביותר לפיגמנטציה כאן בישראל הישר מאמריקה!

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס עכשיו!

  • הטיפול נעשה באמצעות מכשיר ה- ICON מבית Palmor העולמית.
  • ניתן לטפל בכל איזורי הגוף.
  • הטיפול מבוצע בהתאמה אישית לכל מקרה ומקרה.
  • הטיפול אינו מלווה בכאב בזכות ידית הקירור.
  • אלפי לקוחות מרוצים בכל העולם.
  • המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, האירופאי והאמריקאי המחמיר - הFDA.

לפני הטיפול

פיגמנטציה-לפני

אחרי הטיפול

פיגמנטציה-אחרי

טיפול בפיגמנטציה

כל אחד מאיתנו נולד לתוך הגוף שלנו ומתרגל אליו עם השנים. אנחנו רגילים לראות את האף שלנו בצורה כזאת, את העיניים כפי שהם ואת העור בצורה הרגילה שלו. עם זאת, ככל שעוברת השנים אנחנו גם רואים את השינויים ואת הזמן שנותנים את אותותיהם ובמיוחד אם מדובר על עור הפנים ועל העור באזורים אחרים בגוף. לכן, אם פתאום ראיתם כתמים לבנים באזורים שונים בגופכם בהחלט יכול להיות שמדובר על בעיית פיגמנטציה וכדאי שתדעו: היום יש מה לעשות בנידון. זה נכון שעם חלק מהתופעות שקורות עם השנים אפשר להשלים, כי הרי אי אפשר להישאר צעירים לנצח, אך אם חלק מהן ניתן להעלים אז למה שלא ננסה? פיגמנטציה יכולה להיגרם כתוצאה משלל סיבות, כמו לדוגמה: נטייה גנטית, נטילת תרופות או אפילו חשיפה מאסיבית מידי לשמש. הגיל מהווה גם הוא גורם משמעותי ביותר להתפתחות פיגמנטציה באזורים שונים בעור וכך גם מצבי דלקת שונים.

עליה לא מבוקרת ברמת הפיגמנט באזור מסויים בעור, מביאה לפיגמנטציה.היא עלולה להופיע כתוצאה מחשיפה לקרני שמש, גיל, נטילת תרופות, מצבי דלקת בעור ושינויים הורמונליים. יכולה להופיע בגוף, פנים, ידיים , דקולטה .

קיימים כמה סוגים של פיגמנטציה:

סולרית ( שמש )

סנילית ( גיל )

מלזמה ( הורמונלית )

פוסטטראומטית

נמשים

כתמי לידה

מערכת ICON מייצגת את הדור הבא של מערכת האסתטיקה הרפואית. לייזר בעל אנרגיה גבוהה בעורך גל הנקלט במלנין בצורה סלקטיבית ויכול להעלים או להבהיר את הפיגמנטציה.

מה עושים כדי להתמודד עם כתמי הפיגמנטציה?

ראשית, כדאי לדעת שהכתמים הללו עלולים להופיע לא רק על הפנים אלא גם על הזרועות, על הידיים ולמעשה בכל אזור אחר בגוף. כמובן שככל שהאזור חשוף יותר כך הכתמים יפריעו לנו יותר ונרצה להתמודד איתם בצורה רצינית יותר. שנית, כדאי לדעת שהיום יש מגוון רחב של טיפולים ולא תמיד לכל אחד יתאים בדיוק אותו טיפול. לכן אנחנו ממליצים לכם תחילה לבדוק את המצב, להבין עד כמה התופעה מעמיקה ונרחבת במקרה הספציפי שלכם ובהתאם לכך לבחור את הטיפול הכי יעיל שיש. בנוסף לכך, כדאי לדעת שאפשר להתחיל את הטיפולים מהקל אל הכבד, כלומר, יש אנשים שקרמים ומשחות שונות יכולים לסייע להם אך אצל אחרים זה לא ישנה דבר. במקרים מסוימים אפשר לעשות סוג של פילינג ואילו במקרים אחרים רק לייזר בעל אנרגיה גבוהה יכול לבצע את העבודה אחת ולתמיד ובצורה יעילה.

תנו לנשות המקצוע לסייע לכם

השאלה האם טיפול בפיגמנטציה באמת יצליח או לא תלויה במספר גורמים. ראשית, כמובן שצריכה להיות התאמה בין הבעיה ובין הטיפול ושנית, חשוב מאוד לבדוק גם איך עושים את הטיפול ובאיזה חומרים משתמשים. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כי אצלנו ב"התחדשות" תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. הקוסמטיקאיות שלנו תשמחנה לפגוש אתכם, לבדוק את המצב ובהתאם לסיפור האישי שלכם הן תוכלנה להציע לכם מספר טיפולים אפשריים. השימוש בלייזר יעיל במיוחד ואצלנו במכון תוכלו לעבור טיפול בפיגמנטציה שכולל קרני לייזר היוצאות ממכשיר שקיבל את כל האישורים הנדרשים. לכן אתם יכולים להיות בטוחים גם שהכול יתבצע בצורה מושלמת וכי התוצאה הסופית תהיה מוצלחת ביותר. אין סיבה שבגללה אתם צריכים להמשיך ולהסתובב עם כתמי הפיגמנטציה שצצו על גופכם ואתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבוע תור לטיפול עוד היום.

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס עכשיו!

מחפשים מכון לטפל בפיגמנטציה?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-730-7030

Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות
טיפול בפיגמנטציה
Sending
User Rating 5 (2 votes)
Call Now Button