המכשיר המתקדם ביותר בעולם – הIcon כבר כאן!

הטיפול היעיל ביותר נגד

בואו לשים סוף לקופרוז בעזרת הIcon

צפו במכון שבו מתבצעים הטיפולים:

נגן וידאו
  • קופרוז מתבטא בנימי דם מורחבים בפנים, שנראים כרשת סיבים אדומים והוא נחשב למפגע אסתטי מטריד בעל פוטנציאל התרחבות במידה ולא מטפלים בו בזמן. הקופרוז נמצא בדרך כלל בצידי האף, לחיים, סנטר ומחשוף.

  • מתברר שקופרוז הינו בעיה גנטית, אבל לא רק. הוא יכול להופיע גם בגלל הריון, לחץ דם גבוהה, חשיפה לשמש ללא אמצעי הגנה שגורמת להתרחבות דפנות של כלי דם ועוד.
  • הטיפול מתבצע בעזרת מכשיר ה-"ICON" שמאושר על ידי ה-FDA האמריקאי והוא מאוד קל לביצוע, את הטיפול מבצע רופא והוא מורכב מכמה טיפולים בודדים או מטיפול אחד בלבד, תלוי במצב ובסוג האזור המטופל. החזרה לשיגרה הינה מיידית לאחר הטיפול והתוצאות אינן מאחרות לבוא.

לקבלת הצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס עכשיו!

ללא ניתוח

לרוב, בכדי להגיע לתוצאות הטיפול צריך לעבור ניתוח. בטיפול הזה תקבלו תוצאות של ניתוח מבלי לעבור ניתוח

בטיחותי

כל החומרים שמשתמים בהם במהלך הטיפול בטיחותיים ב100%.

התוצאות נשארות

עושים את הטיפול היום ונשארים עם התוצאות לשנים רבות.

מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד

הטיפול מתאים לצעירים ולמבוגרים

לפני הטיפול

קופורוז-לפני

אחרי הטיפול

קופורוז-אחרי

טיפול בקופרוז

אתם שמים לב שבחודשים האחרונים יש לכם אדמומיות שלא עוברת באזורים שונים בפנים? אם כך, בהחלט יכול להיות ששווה לעצור ולבדוק את הדברים קצת יותר לעומק כי עלול להיות שהתופעה נרחבת יותר ממה שאתם חושבים. אם אתם רוצים נימי דם מורחבים באזור של צידי האף או אולי באזור המחשוף והלחיים, כדאי שתדעו: בהחלט ייתכן שמדובר על קופרוז. קופורז זה המצב שבו נימי הדם מתחילים להיות מאוד נרחבים, מה שמוביל לאדמומיות ולפגיעה אסתטית קשה ולכן גם טבעי שנרצה לעשות כמה שיותר מהר משהו בנידון. יכולים להיות גורמים רבים ומגוונים לתופעה הזאת, כמו לדוגמה: היריון, לחץ דם גבוה, חשיפה לשמש וגורמים נוספים. כמובן שגם הגורם הגנטי מהותי ביותר שכן יש אנשים שיש להם נטייה טבעית לפתח קופורז ויש אנשים אחרים שאצלם הנטייה הרבה פחות מורגשת.

 

מדוע כדאי לטפל כמה שיותר מוקדם?

לא אחת קורה שאנחנו רואים תופעות שונות על פנינו או על איברים אחרים בגוף אך דוחים את ההתעסקות בעניין ולכל אחד יכולה להיות סיבה אחת לכך. יש אנשים שחוששים ממה שהם יגלו אם הם ילכו לבדוק את עצמם ואילו אחרים מעדיפים לתת לטבע לעשות את שלו ולראות האם המצב ישתפר לבד. עם זאת, כדאי לדעת: במקרה של קופרוז ברוב המקרים המצב לא באמת ישתפר לבד והאדמומיות לא תיעלם. אנשים עלולים להעיר לכם, מתוך בורות, שאתם נראים "שזופים" ואף להחמיא לכם אך בפועל מדובר על נימי דם מאוד בולטים ולא נעימים. כדאי לטפל בעניין כמה שיותר מהר כי אם קיימים היום טיפולים מוצלחים, אז מה פתאום שתמשיכו להסתובב אם אתם יכולים להעלים את העניין ולהיראות שוב טוב כמו בעבר? הטיפולים השונים יכולים לכלול לא רק משחות מסוגים מגוונים אלא גם טיפולי לייזר יעילים עם יעילות מאוד גבוהה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתמודדו עם המצב מהר מאוד השינוי יגיעו ותצאו מרוצים מהעניין.

 

מכון יופי שמעניק לכם טיפול בקופרוז

אתם תוהים היכן כדאי לעשות טיפול בקופרוז? איפה התוצאות תהיינה טובות יותר ואיפה החוויה שמחכה לכם תהיה יותר נעימה? אם כך, כדאי שתדעו: הכתובת הנכונה שלכם היא מכון היופי והקוסמטיקה "התחדשות". את המכון שלנו הקמנו כבר לפני שנים בלב רמת גן ואתם יכולים להיות בטוחים שבכל פעם כשתגיעו אלינו, נקבל את פניכם בצורה יפה ואדיבה. מחכות לכם אצלנו קוסמטיקאיות מומחיות עם הרבה מאוד ניסיון כך שזה לא משנה איזה טיפול תרצו לעשות – כי בכל מקרה התוצאה תהיה מוצלחת. טיפול בקופרוז, כמו הרבה טיפולי פנים אחרים שתוכלו לעשות במכון היופי שלנו, יובילו לתוצאה טובה במיוחד ואתם תראו שהפנים שלכם ייראו נפלא. אין סיבה לדחות את הדברים כי מגיע גם לכם, כמו לכל אחד אחר, להיראות כמה שיותר יפה ולהרגיש מצוין כשאתם מביטים במראה.

מחפשים מכון לרפואה אסתטית מתקדמת?

קבעו תור עוד היום

  • שעות פתיחה

ראשון עד חמישי: 21:00 – 9:00

שישי: 14:00 – 9:00

שבת: סגור

  • צור קשר

03-7307030
Renew.aes@gmail.com

  • רשתות חברתיות
טיפול בקופרוז
Sending
User Rating 5 (2 votes)